Cinematic Gates of Olympus 1000 artwork with Zeus holding a charged lightning sphere

Väravate atlas / Tuumapesa

Gates of Olympus 1000

Tuttav kuus korda viis seadistus, mille välkkordistajad ulatuvad 1000× ja avaldatud 15 000× võidu ülemmäär.

RTP
96.50% vaikeseade
Maksimaalne
Kuni 15 000 ×
Vorming
6 × 5
Välja antud
13. november 2023

30-sekundiline lugemine

Kes peaks selle värava avama?

Mängijad, kes juba mõistavad originaali ja soovivad laiemat välguvahemikku pluss kõrgemat avaldatud lage.

Tundub kohe tuttav, kuid kordaja redel ulatub 1000× ja maksimaalne võit tõuseb 15 000×.

Kõrge volatiilsusMaksa kõikjal · 8+€0.20–€100

Proovige enne pärisrahaga mängimist

Tunneta vooru ise.

Voog jääb loetavaks: kaheksa või enam sobivat sümbolit, löögid, 15 tasuta keerutust neljalt või enamalt hajutavalt ja funktsiooni sees taaskäivitused. Demoesitus on kiireim viis ekraani mõistmiseks ilma lühikest tulemust ennustusena käsitlemata.

Lugege mängu kolmes vaates

Tea, mis juhtub, enne kui vajutad nuppu Spin.

Valige osa, millest hoolite. Juhend muudab selgitust, mitte tõenäosust.

Tuum aas

Kuidas Gates of Olympus 1000 ring liigub

Voog jääb loetavaks: kaheksa või enam sobivat sümbolit, löögid, 15 tasuta keerutust neljalt või enamalt hajutavalt ja funktsiooni sees taaskäivitused.

Võidu süsteem
Maksa kõikjal · 8+
Funktsiooni sisenemine
4+ hajutamist · 15 keerutust
  1. 01

    Võitude loomine kaheksast või enamast sobivast sümbolist.

  2. 02

    Laske kukkuda, kuni uut võitu ei tule.

  3. 03

    Kasutage välguväärtuste kogumiseks ja rakendamiseks 15 tasuta keerutust.

Funktsioon sügav sukeldumine

Suurem kordaja valik ilma tuttavat Gatesi voolu muutmata.

Järg säilitab algse mängukeele. Selle praktiline erinevus seisneb mastaapsuses: kõrgemad võimalikud välguväärtused loovad kõige raskema tulemuse.

  • 1000× välgupotentsiaal
  • 15 000× avaldatud ülempiir
  • Sama 15-keerulise tasuta keerutuste struktuur

Juurdepääs funktsioonidele

Boonusost: aus lugemine

Valige see originaali asemel ainult siis, kui 1000 × kordaja vahemik ja 15 000 × lagi on põhjus, miks te ostate. Enne kinnitamist kontrollige oma kasiino hinda ja RTP-d.

Võrrelge iga boonusvalikut

Mängu kaart

Arvud lühidalt

Võre
6 × 5
Võidu süsteem
Maksa kõikjal · 8+
RTP
96.50% vaikeseade
Volatiilsus
Kõrge
Panuste vahemik
€0.20–€100
kordaja
Kuni 1000×
Maksimaalne
Kuni 15 000 ×
Funktsiooni päästik
4+ hajutamist · 15 keerutust

Faktikontroll: väljaandja leht või ametlik mäng ↗. Teie kasiino võib kasutada erinevaid RTP või panustamise limiite.

Selged vastused

Gates of Olympus 1000 KKK

Kas Gates of Olympus 1000 on erinev mäng?

See on järg, millel on sama tuum 6×5 Pay Anywhere ja trummelvool, kuid see laiendab kordaja ulatust ja maksimaalset võitu.

Kas 1000 on automaatselt parem kui originaal?

Ei. See pakub suuremat ülemmäära, samas kui mõlemad jäävad suure volatiilsusega mängudeks. Parem sõltub sellest, kas eelistate algset skaalat või järge laiemat valikut.

Kas ma saan proovida Gates of Olympus 1000 ilma pärisraha kasutamata?

Jah. Juhtelementide ja funktsioonide voolu tundmaõppimiseks avage sellel lehel mänguraha demo. Demo tulemused ei ennusta pärisraha seanssi.

Mida peaksin kontrollima enne mängu Gates of Olympus 1000 päriselt mängimist?

Kontrollige täpse kasiinomängu teabepaneeli. Kinnitage selle RTP, panustamislimiidid ja funktsiooni hind, sest operaator võib pakkuda sätteid, mis erinevad siin näidatud avaldatud 96.50% vaikeviidetest.

Sinu järgmine kasulik võrdlus

Kolm väravat, mis vastavad erinevale küsimusele.